Ukázky naší činnosti

Nejlepší střelci ze vzduchovky
Vítezové soutěže

Dětský den v Branné, pořádaný každoročně místními hasiči za přispění řady sponzorů a členů sporu. Díky obětavosti členů SDH v Branné se mohl tento den uskutečnit. Počasí nám letos přálo a těch pár kapek nemohlo nikoho rozhodit.

Zúčastnit se mohli všechny děti do 15 let věku, předškoláci přišli v doprovodu starší osoby.

Pro děti hasiči připravili řadu soutěžních, vědomostních a sportovních úkolů. Věřte se se jich děti s nevídaným nasazením zůčastnily a tak si na závěr mohli děti odnést pro ně připravené dárky. Samotným závěrem je pro děti koupel v hasící pěně, tu děti neodmítnou "nikdy"!

Děkujeme všem sponzorům za dary, bez kterých by taková akce nemohla být vůbec zorganizovaná.

SDH-Branná u Třeboně
379 01 Třeboň